Přidat komentář

No Avatar
administrator on So, 05/09/2015 - 12:58

Hašení v Provozovně - SRP:

Ve výrobně, v prostoru mletí (místnost 2.01), je v procesu v jeden okamžik průměrně 24 kg SRP, maximálně 50 kg. Hašení se v případě požáru provádí automatickým hasicím systémem. V případě požáru SRP na vstupu do technologie (rampa pro vkládání SRP do korečka nebo plocha vedle výrobny) obsluha požár nehasí, pokud zhodnotí, že není možné požár dostupnými prostředky bezpečně uhasit.

Hašení v Provozovně – APC:

V prostorech, kde se vyskytuje APC (místnost 1.06, kde probíhá sušení, sítování, homogenizace a adjustace APC), se nevyskytují hořlavé materiály. V případě, že by ale vznikl požár v blízkosti APC, je třeba jej uhasit. Pokud bezprostředně hrozí, že bude APC exponováno vysoké teplotě, obsluha se evakuuje.

Hašení ve skladech:

Ve skladech jsou instalovány práškové hasicí přístroje (8 ks v každém skladu). V případě malého požáru ve skladu (pokud ohněm není zasažen skladovaný materiál) nebo vně skladu, obsluha požár hasí, když vyhodnotí, že je schopna požár bezpečně zlikvidovat. V opačném případě je provedena evakuace skladu a přilehlého prostoru.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.